O kolekcji

Recepcja to wizytówka każdej firmy. Nasze lady gwarantują efektowne pierwsze wrażenie, a także budują pozytywne wyobrażenie o całej organizacji.

Wariantywna konstrukcja oraz szeroka oferta materiałowa pozwala na przystosowanie lady do potrzeb i charakteru wybranego miejsca.

Modułowa konstrukcja

Modułowy charakter lad recepcyjnych daje nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Połączenie frontów niskich, prostych oraz narożnych z szafkami, słupkami i zakończeniami - pozwala na kreowanie zestawów dopasowanych do konkretnych potrzeb oraz dostępnego miejsca.

Funkcjonalne lady biurowe

Lady recepcyjne w wersji biurowej wyróżnia dbałość o funkcjonalność. Pamiętając, iż mebel recepcyjny ma robić odpowiednie wrażenie na gościach, ale także służyć pracownikom, konstrukcja lady uwzględnia obie te kwestie.

Goście odwiedzający firmę zostają przywitani oryginalną bryłą, złożoną z najwyższej jakości materiałów płytowych, połyskowych oraz szklanych. Pracownicy sekretariatu będą mogli natomiast korzystać z ergonomicznego systemu szaf i kontenerów na materiały podręczne. 

Estetyczne lady hotelowe

Lady w wersji hotelowej, podobnie jak warianty biurowe, mogą zostać skomponowane według własnych potrzeb.

Istnieje możliwość dodatkowej dekoracji lady - różnego rodzaju grafikami np. w szkle oraz wykonania modułów pod indywidualne zamówienie i rozmiar.

Lady mogą zdobić zarówno hotelowe recepcje, jak i np. barową część restauracji.

Praktyczne punkty obsługi klienta

Przewidziano możliwość przystosowania lady recepcyjnej do obsługi siedzącej - przy niskim module z obszernym blatem, by umożliwić praktyczną aranżację punktów obsługi klienta.

Nowoczesna kolory i dodatki

Wielomodułowe lady recepcyjne znakomicie prezentują się w kontrastowych zestawieniach monokolorów - z dekorami drewna o wyrazistym usłojeniu.

Elementy mono są dostępne w strukturze matowej oraz połyskowej - gloss. 

Fronty w wersji niskiej i wysokiej mogą zostać wyróżnione efektownym podświetleniem LED. Blaty nadstawek znakomicie prezentują się w formie szklanej, która podkreśla nowoczesny charakter pomieszczenia.

Produkt został dodany do porównania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.