O kolekcji

Meble kuchenne cechuje solidna konstrukcja, estetyczna forma i najwyższa jakość materiałów. Tworzymy przemyślane aneksy biurowe oraz domowe - w funkcjonalny sposób aranżując każdą dostępną przestrzeń.

Kuchnie na zamówienie

Oferujemy kompleksową usługę meblowania kuchni - od pomiaru, przez funkcjonalny projekt oraz przygotowanie realistycznych wizualizacji, aż po dostawę i fachowy montaż.

Wyposażamy pomieszczenia kuchenne w oparciu o meble katalogowe, uzupełniając je o wszystkie potrzebne elementy, takie jak np. zabudowy urządzeń, kuchenne wyspy, czy wielopoziomowe szafki wiszące.

Indywidualne aranżacje

Mamy na uwadze, że każda kuchnia musi być wygodna dla użytkowników, funkcjonalna, a także wizualnie wyjątkowa.

Przygotowany przez nas katalog standardów to znakomity punkt wyjścia do stworzenia optymalnego aneksu, który pomieści wszelkie niezbędne sprzęty, urządzenia oraz materiały.

W przypadku zapotrzebowania na wyjście poza standard, oferujemy usługę zaprojektowania i wykonania mebli - zgodnie z Państwa indywidualnym pomysłem: w konkretnym stylu, z wybranego materiału i na dokładnie dopasowany wymiar.

Wysoka jakość wykonania

Do produkcji mebli kuchennych stosujemy najwyższej jakości płyty meblowe: o strukturze drewna, mono oraz wysokopołyskowe. Całość dopełniamy modnymi uchwytami i dodatkami.

Nowoczesne dekory

Proponujemy nowoczesne dekory blatów, frontów oraz sprawdzone rozwiązania technologiczne, których nie widać, a które znacząco wpływają na komfort użytkowania mebli.

Dbamy o to, aby każdy z modułów funkcjonował płynnie, cicho i niezawodnie.

Modułowe szafki kuchenne

Modułowość szafek kuchennych daje możliwość pełnego sformatowania aneksu - zarówno pod względem funkcjonalnym (szuflady, fronty, uchwyty), jak i materiałowym (płyty mono, drewnopodobne, połyskowe).

Produkt został dodany do porównania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.