Bestsellery

Meble do gabinetu prezesa, czy dyrektora

Gabinet stanowi reprezentacyjne miejsce w firmie. To właśnie tutaj kadra zarządzająca przyjmuje ważnych klientów, gości, kontrahentów. Należy pamiętać również o tym, że oprócz prowadzenia spotkań, jest to miejsce, które tworzy stanowisko pracy prezesa, dyrektora, kierownika, czy menedżera.

Jakie meble wybrać do gabinetu? Meble gabinetowe powinny wizualnie współgrać z aranżacją pozostałych przestrzeni firmowych. Ważną funkcją gabinetowego wyposażenia jest także jego funkcjonalność. Odpowiednio dobrane meble staną się naszym pomocnikiem w wykonywaniu codziennych obowiązków, prowadzeniu zebrań, a jednocześnie stworzą przyjazną atmosferę, którą docenią nasi partnerzy biznesowi.

Meble gabinetowe mogą zostać zaprojektowane w stylu klasycznym, nowoczesnym lub łączącym oba trendy. Wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań. Mnogość rozwiązań pojawiających się na rynku meblarskim z pewnością pozwoli zadowolić każdego użytkownika.

Firma Azco Polskie Meble Biurowe przygotowała dla Państwa szereg aranżacyjnych rozwiązań, które zostały podzielone na wiele kolekcji:

 

Em-Gabinet – tanie meble do gabinetu

Czy można tanio wyposażyć gabinet? Oczywiście, że tak. Dowodem potwierdzającym powyższe stwierdzenie jest kolekcja Em-Gabinet, która pozwala na szybkie, budżetowe urządzenie firmowego wnętrza - przy zachowaniu wysokiej jakości materiałów oraz możliwości wyboru spośród szerokiej palety kolorystycznej.

 

Exo – profesjonalne meble gabinetowe

Jeśli szukasz klasycznych mebli gabinetowych, które jednocześnie wpisują się w nowe trendy to kolekcja Exo jest dla Ciebie. W ramach omawianego asortymentu, przygotowaliśmy dla Ciebie: minimalistyczne biurka o ciekawej stylistyce, solidne pomocniki w formie komód oraz kontenerków, estetyczne szafy w wielu konfiguracjach. Stół gabinetowy? Proszę bardzo – wybierz preferowany kształt i ciesz się masywną konstrukcją.

 

Fundamental – nowoczesne wyposażenie do gabinetu

Chcesz wyposażyć swój gabinet w nowoczesnym stylu? Kolekcja Fundamental to modne, designerskie meble, których stylistyka odpowiada eleganckiemu charakterowi firmowego wnętrza. Bryły wykonane z płyty o zwiększonej grubości bezpośrednio wpływają na solidną jakość, a tym samym pozwalają na wieloletnie użytkowanie. Wybierz własną aranżację spośród eleganckich biurek, komód, kontenerków, stołów oraz szaf.

 

Lineart – ekskluzywna meble do gabinetu

Marka Lineart to nasza perła wśród mebli gabinetowych. Najwyższej jakości wizualna elegancja przenika się tutaj z funkcjonalnością. Kolekcja została stworzona z myślą o ekskluzywnym wyposażeniu stanowiska pracy kadry zarządzającej, które można zaaranżować wyodrębniając indywidualną strefę lub tworząc przestrzeń do spotkań biznesowych. Aranżacja gabinetu w nowoczesnym wydaniu – zobacz, co dla Ciebie zaprojektowaliśmy.

 

Desire – luksusowe meble gabinetowe

Czy słyszałeś o meblach wykonanych z forniru? Poznaj luksusową kolekcję gabinetową Desire. Wybierz zestaw mebli, który został zaprojektowany w trosce o najwyższy komfort, styl i elegancję. Aranżacja ekskluzywnego gabinetu to spore wyzwanie. Wychodząc naprzeciw wymaganiom, stworzyliśmy markę, która spełnia najwyższe standardy pod względem wizualnym, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej ergonomii.

Produkt został dodany do porównania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.