O kolekcji

Krzesła Coorpo powstały, by zapewniać komfortową pracę siedzącą, sprzyjającą zachowaniu prawidłowej, zdrowej postawy. Zastosowane mechanizmy ruchowe oraz możliwość regulacji niemal każdego elementu krzesła, zasadniczo zwiększają jakość i wygodę siedzenia, przynosząc ulgę dla kręgosłupa.

Budżetowe Fare

Dla użytkowników poszukujących krzesła z wyposażeniem, które pozwoli na utrzymanie prawidłowej postawy, powstał - bardzo atrakcyjny cenowo model Fare.

Produkt często wybierany zarówno do pracowni firmowych, jak i domowych home office. Jest wyposażony w kołyskowy mechanizm ruchowy, podłokietniki oraz podparcie lędźwi z regulacją. 

Uniwersalne Fiore

Model Fiore stworzyliśmy z myślą o pomieszczeniach, w których krzesło pracownicze powinno: z jednej strony - być uniwersalne, a z drugiej - zapewniać szeroki zakres regulacji.

Produkt został wyposażony w synchroniczny, ruchowy mechanizm, podparcie karku oraz wysuwane siedzisko.

Funkcjonalna Vella

W pełni zdrowe oraz ergonomiczne krzesło Vella stanowi produkt, który cieszy się największą popularnością spośród całej oferty.

Charakteryzuje się praktycznym, anatomicznym oparciem, wygodnym siedziskiem, a także oryginalną bryłą.

Ergonomiczne Fuoco

Fotel Fuoco stworzyliśmy, by spełnić oczekiwania profesjonalistów, którzy pracują w pozycji siedzącej nawet przez kilkanaście godzin dziennie.

Nasz flagowy produkt został wyposażony w pełny komplet mechanizmów ruchowych i regulacji - począwszy od oparcia, przez siedzisko, po zagłówek.

Fiore

Vella

Fuoco

Funkcjonalne, obrotowe krzesła biurowe dla pracowników

Produkt został dodany do porównania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.