Od 1996 roku oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie wyposażenia wnętrz.

Jesteśmy producentem mebli biurowych oraz gabinetowych. Dostarczamy Państwu produkty najwyższej jakości, dbając o to, by były estetyczne, funkcjonalne, dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta biznesowego i prywatnego. Nasza oferta produktowo-usługowa skierowana jest do firm, instytucji i architektów, pragnących wyposażyć nowe obiekty komercyjne lub doposażyć biuro, home office, gabinet, salon, sklep, recepcję, salę, pracownię oraz pozostałe pomieszczenia przeznaczone dla pracowników oraz kontrahentów.

Aranżacja przestronnego biura - biały stół na stelażu zamkniętym został ustawiony w otoczeniu pudrowych krzeseł kubełkowych.
Aranżacja home office - biurko zostało ustawione na komodzie, uzupełnione o krzesło obrotowe oraz niską szafę na dokumenty.
Aranżacja dużej powierzchni biurowej. Na pierwszym planie ustawiono biurko na komodzie oraz białe, siatkowe krzesło obrotowe.
Nadmorski gabinet dyrektora został wyposażony w brązowe biurko z ozdobnymi dystansami, skórzany fotel oraz zamykaną szafę.
Recepcja firmowa została wyposażona w klonową ladę z popielatym frontem, dwa krzesła w zielonym odcieniu oraz szafę na akta.

Nasz asortyment stanowią przede wszystkim:

W ofercie mebli biurowych znajdą Państwo zarówno polecane, gotowe zestawy, jak i pojedyncze produkty, które można dowolnie zestawiać ze sobą, dobierając rozwiązania pod osobiste oczekiwania - tak, aby były praktyczne oraz ergonomiczne.

 

W kategorii mebli biurowych oferujemy Państwu kolekcje:

Elegancki gabinet stanowi wizytówkę firmy. Odgrywa ważną rolę w kontekście komfortu i ergonomii wykonywanej pracy, a także w zakresie przyjmowania gości oraz prowadzenia spotkań biznesowych."Od klasyki po nowoczesność" - w tak różnorodny sposób przedstawia się asortyment prezentowanych przez nas aranżacji gabinetowych.

 

W kategorii mebli gabinetowych oferujemy Państwu kolekcje:

W sprzedaży posiadamy również systemy mebli hotelowych, kawiarnianych oraz kuchennych, krzesła konferencyjne, sofy i siedziska recepcyjne, stoły składane, meble metalowe.

Oferujemy Państwu możliwość zakupu mebli z oferty standardowej, a także indywidualnie - na zamówienie.

Jedną z największych wartości naszej firmy jest zgrany zespół specjalistów. Nasi projektanci, eksperci ds. handlowych oraz pracownicy działu księgowego i logistyki – sprawnie przeprowadzą Państwa przez cały proces zakupu, pomogą w doborze odpowiednich rozwiązań, odpowiedzą na nurtujące pytania, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszamy do kontaktu!

Przestrzenny stół w kolorze brązu został ustawiony w sali konferencyjnej. Całość wyposażenia uzupełniono o kubełkowe fotele.

Zamówienia internetowe: 

  515 267 811

Obsługa klienta indywidualnego:

  517 920 430

Obsługa klienta kontraktowego (B2B):

  519 338 608

Usługi projektowe, aranżacje:

  33 816 83 48

Kontakt z nami

opcjonalne
Produkt został dodany do porównania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.